banner1348

Buldanspor’u Profesyonel Liğe Çıkaracağız

AK Parti Buldan Belediye Başkan A.adayı İskender Doğan, Buldanspor’un amatör liğ'de çok sıkıntılı dönemler yaşadığını söyleyerek, Başkanlığı almamız halinde, Buldanspor’u profesyonel liğlere çıkaracağız”dedi.

Buldanspor’u Profesyonel Liğe Çıkaracağız
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Buldan ilçesi AK Parti Belediye Başkan A. Adayı İskender Doğan, “Buldanspor bir dönem üçüncü profesyonel liğde mücadele verdi. Klübü yöneten amatör yöneticiler yüzünden, Denizli amatör kümeye kadar düştü.
Şu sıralar amatör liğde kötü sonuçlar alan ve düşme potasında olan Buldanspor, Teknik adam ve futbolcular yalnız bırakılmış durumda. Bu şartlarda asla sportif başarı gelmez”dedi

İskender  Doğan “Uzun yıllar futbol hakemliği ve teknik adamlık yaptığını, Türk futbolunu çok iyi tanıyorum, Bu işi biz iyi biliyoruz. diyerek sözlerini şöyle sürdürdü, Buldan'lı olup da, profesyel liğlerde oynayan tüm hemşehrilerimizi Buldana getireceğiz, Buldanspor için tecrübelerinden yararlanacağız, Denizlispor da oynamış profesyonel teknik adamları Buldanspor’un başına getirebiliriz, Onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanabiliriz, Buldanspor tesisleştirilerek, Sosyal tesisler kurularak Alt yapı oluşturulacak. Kenetlenmiş bir Buldanspor profesyonel liğlere katılır “dedi..
İskender Doğan “Buldanlılar bize güvensin. Bize yetki versin, Biz işimizi iyi yapıyoruz”dedi.. 


 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER