Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Trabzon'daki toplantıya katıldı 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Denetleme Kurulu üyesi olduğu  Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası'nın (MİSSEN) Trabzon'da düzenlediği  programa katıldı. Toplantıda  sendikal faaliyetlerinin değerlendirildiğini söyleyen Başkan Şevik, Trabzon'un  Vakfıkebir, Şalpazarı ve Çarşıbaşı ilçe belediyelerini de ziyaret ederek, yörenin eşsiz güzellikteki yerlerini de görme imkanı bulduklarını belirtti. 

BULDAN 30.06.2021, 20:09 01.07.2021, 12:38
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Trabzon'daki toplantıya katıldı 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik'in Denetleme kurulu üyesi olduğu Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası, Trabzon'da toplantı düzenledi. Sendikal faaliyetler değerlendirildi.  önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek faaliyetlerinde görüşülerek karara bağlandığı toplantıya, MİSSEN Başkanı ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Genel Sekreter  Mehmet Oruçöz, Denetleme Kurulu Üyesi ve  Buldan Belediyesi Başkanı Mustafa Şevik, sendika yönetim kurulu üyeleri ile   çok sayıda MHP'li  üye belediye başkanı katıldı. 
Toplantının ardından  MİSSEN Başkanı  Cemal Akın, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  beraberindeki heyet ile birlikte   MHP'li Şalpazarı, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı  belediye başkanlarını ziyaret etti.  Ziyaretlerin ardından yörenin eşşiz güzellikteki yerlerini  gezme imkanı bulduklarını söyleyen Başkan Şevik, "Ziyaretlerde  mevkidaşlarımla birlikte hem belediye hizmetleri açısından fikir alışverişinde bulunduk hem de bölgedeki doğal ve turistik yerleri ziyaret etme imkanı bulduk.  Organizasyonu düzenleyen MİSSEN Başkanımız Cemal Akın ile bizleri ağırlayan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'ya, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'a ve Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu'na teşekkür ederim" dedi. 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Trabzon'daki toplantıya katıldı 
 

Yorumlar (0)