BBP’den Başkan Şevik’e ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Denizli il ve ilçe teşkilatı, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti.

BULDAN 08.03.2021, 10:45
BBP’den Başkan Şevik’e ziyaret

HABERDENİZLİ.COM

BBP İl Başkanı İsmail Karateke ile bir süre sohbet eden Başkan Şevik,  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye,  adına imzaladığı “Dünyayı Sarsan Salgınlar” kitabı ile Buldan dokuması el ürünlerinden oluşan hediye paketi gönderdi. 

Bir gün önce AK Parti ve MHP il heyetini ağırlayan Başkan Şevik’e pazar günü de Cumhur İttifakı'nın bir diğer ortağı BBP Denizli il ve ilçe teşkilatı ziyaret etti.

Ziyarete, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Tarık Sarı, Denizli İl Başkanı İsmail Karateke, İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Karaca, Buldan İlçe Başkanı Fevzi Mercan,  ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Buldan ziyareti kapsamında ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini görme imkanı bulduklarını belirten BBP İl Başkanı İsmail Karateke,  Buldan’a hayran kaldıklarını söyledi.

Başkan Şevik,  BBP heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  “Dünyayı Sarsan Salgınlar”kitabını il başkanı için imzaladı,  Buldan Dokuması el ürünlerinden hediye etti.

Başkan Şevik ayrıca, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye, adına imzaladığı "Dünyayı Sarsan Salgınlar" adlı kitabı ile Buldan dokuması el ürünlerinden oluşan hediye paketi gönderdi.

Yorumlar (0)