15 Temmuz Şehitleri Anıldı

Denizli'nin Buldan ilçesi AK Parti Gençlik Kolları, FETÖ tarafından 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirilen hain darbe girişiminde şehit olan ve gazileri unutmadı.

15 Temmuz Şehitleri Anıldı

Denizli'nin Buldan ilçesinde AK Parti Gençlik kolları 15 temmuz darbe girişiminin 2. yılında şehit ve gazilerini unutulmadı. AK Parti Buldan gençlik kolları tarafında 15 Temmuz 2016 da FETÖ tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimini 2. yıldönümünde kahraman şehit ve gazilerimizi dualarla andı. Şükür Camii meydanında düzenlenen törende  kahraman şehit ve gazilerimiz için Kuranı Kerim tilaveti ve dualar edilirken vatandaşlara dondurmalı irmik helvası ikramı yapıldı.

AK Parti Buldan gençlik kolları Başkanı Mehmet Sarıoğlu 15 Temmuz 2016 da FETÖ nün gerçekleştirdiği hain darbede şehit ve gazi olan kahramanlarımızı minnet ve şükranla andıklarını ifade ederek “ Türk milletini bölmek, parçalamak ve yok etmek amacında olan vatan hainlerine aziz milletimiz anında cevap vermiş heveslerini kursaklarında bırakmıştır. Bugün 15 Temmuz’un ikinci yıldönümünde AK Gençlik olarak buradan haykırıyoruz ki  Türk milleti ve Türk devleti  sonsuza kadar yaşayacaktır “dedi.

Kaynak: Buldandayaşam

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER