Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret Etti

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ilçesine gitti.

BOZKURT 12.11.2019, 17:25
Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret  Etti

HABERDENİZLİ.COM

Vali Hasan Karahan İlk olarak Bozkurt Kaymakamlığı’nı, burada da Kaymakam Talha Battal, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli 105. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Bozkurt İlçesine Vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam Talha Battal’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Kaymakamlık ziyaretinin ardından yaşanılan depremde hasar gören ve tadilat çalışmaları devam eden Bozkurt Spor Lisesini ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada incelemelerde bulunarak, öğretmen ve öğrencilerle biraraya geldi.

Daha sonra Bozkurt Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik'i ziyaret ederek, Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra, İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyarette bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçe genelinde halkın güvenliği ve huzuruna yönelik sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra TOKİ tarafından deprem sonrası yapımı hızlandırılan ve bir bölümü depremzede vatandaşlarımıza tahsis edilecek olan TOKİ konut inşaatlarını inceleyen Vali Hasan Karahan, burada incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden İlçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.


 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)