Denizli AK Parti'de İstifa

Denizli'nin Bozkurt İlçesi'nde AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları başkanı istifa ettiğini açıkladı.

Denizli AK Parti'de İstifa

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de AK Parti Genel Merkezi tarafından meclis üyesi olmak isteyen ilçe başkanlarının istifasının istenmesinin ardından bazı ilçelerde başkanlar istifa etmişti.

Bu ilçeler arasında yer alan Bozkurt’ta Ali Şahin’in atanmasının ardından sıkıntılı süreç devam ediyor.

Bozkurt ilçe teşkilatında tepki ile karşılanan gelişmenin ardından Ak Parti Bozkurt İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden bazıları ile Kadın Kolları Başkanı Münevver Altuntaş görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal medyada paylaşılan istifalarda, “Şeref ve onurla yürütmekte olduğum görevimden son gelinen noktada istifa ettim” ifadelerini kullanıldı. İstifalar konusunda resmi bir açıklama ise yapılmadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hambatlı
Hambatlı - 6 ay Önce

Bu halk ittifak istemiyor.Hamdi Cin kim Bozkurt a bozkurtun yerlisi Bozkurt a emek vermiş bir aday lazım.Hamdi cin gibi seçim döneminde kuru sıkı atan biri değil sureklibozkurtla iç içe olan biri lazım.karari verdik biz artık Birsen hanımı destekleyeceğiz.sayımı sı az görenler bunun 1 nisanda farķına ancak varacak lar...

Evo20
Evo20 - 6 ay Önce

Kimse sordunuz da ittifak yaptınız acaba parti kendi adayını çıkaracaktı partilileri böyle küstürmeye devam edin bunun zararı hem partiye hem millete olacak!

SIRADAKİ HABER