banner1348

Bozkurt’a atış poligonu açıldı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozkurt ilçesine kazandırılan Bozkurt Trap-Double Trap-Skeet Atış Poligonu’nun açılışını gerçekleştirdi. Poligondaki ilk atışı Başkan Zolan yaptı.

Bozkurt’a atış poligonu açıldı
banner1336

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Bozkurt ilçesine kazandırdığı Bozkurt Trap-Double Trap-Skeet Atış Poligonu’nun açılışı yapıldı. Atıcılık sporunun gelişmesi ve bu spor dalına gönül verenlere söz verdiği poligonun açılışını gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Üç yıl önce bu alanla ilgili sizlerin huzuruna çıktığımda Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak atıcılıkla ilgili burada bir tesis kazandıracağımızın sözünü vermiştik. Şükürler olsun bugün burada bu açılışı yapmanın ve sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunuz yaşıyoruz. Çok şükür söz verdik yaptık. Sözlerimizi tutarak omuzlarımızdaki yükleri bir bir azaltıyoruz, mutluluğumuz artıyor” diye konuştu.

İlk atış Başkan Osman Zolan’dan

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bozkurt’a ve atıcılık sporuna gönül veren kardeşlerimize bir imkan sağlıyoruz. Bununla birlikte inşallah bu sporun burada gelişmesine vesile olacağız. Tam otomatik mekanizmalarıyla beraber ilçemize kazandırdığımız poligonumuzun hayırlı olmasını diliyorum. Allah’ım bizleri daha güzel işlerde birlik, beraberlik ve huzur içinde bir araya getirsin inşallah. Bu güzellikleri artırarak Bozkurtumuzu daha güzel noktalara getirmeyi arzu ediyoruz.” Konuşmanın ardından Bozkurt Trap-Double Trap-Skeet Atış Poligonu’nun açılışı Başkan Zolan ve beraberindekiler tarafından yapıldı. Daha sonra poligondaki ilk atışı yapan Başkan Osman Zolan, başarılı atışlarıyla göz doldurdu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER