2 Çocuğuyla Birlikte Kayıplara Karıştı

Denizli’nin Beyağaç ilçesinde yaşayan Kezban Çahan, 9 ay önce iki çocuğunu da yanına alarak ortadan kayboldu. Gökhan Çahan eşini ve 2 çocuğunu her yerde ararken hayatlarından endişe ettiğini belirtti.

BEYAĞAÇ 12.03.2019, 11:09 12.03.2019, 11:21
2 Çocuğuyla Birlikte Kayıplara Karıştı

HABERDENİZLİ.COM

DEHA20 Gazetesinden Ayhan Akar’ın haberine göre; Beyağaç’ta 9 ay önce iki çocuğunu da alarak evi terkeden ev kadını Kezban Çahan’dan haber alınamıyor.

Eşi ve iki çocuğunu gidebileceği her yerde arayan baba Gökhan Çahan, Beyağaç ilçe Emniyet Amirliği’ne de durumu bildirdiğini ancak aylardır sonuç alamadığını belirtti.

Geçtiğimiz yıllarda da bir çocuğunu yanına alarak evi terkettiği öğrenilen Kezban Çahan, bu kez kızları 1.5 yaşındaki Ayşegül ve 4 yaşındaki Raziye Ela ile birlikte kayıplara karıştı.

Gökhan Çahan’ın kayıp başvurusunun ardından polis ekipleri ilçedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Polisin çalışmalarında da anne ve iki çocuğunun izine rastalanamadı.

Beyağaç’ta çiftçilikle geçimini sağlayan baba Gökhan Çahan, “Eşimle hiçbir kavgamız olmadı. Buna rağmen önceki yıllarda da evi terketmişti. Artık alışkanlık haline getirdi ve beni de iki çocuğumdan ayırdı. Eşimin ailesi dahil gidebilecekleri her yerde aradım. Polise de kayıp başvurusunda bulundum. Ailemi gören ya da bulanların insaniyet namına polise bildirmesini istiyorum” dedi.

Yorumlar (0)