İlçenin Pazar Yerine Kamera Yerleştirildi

Bekilli Belediyesi tarafından vatandaşların huzurlu, güvenli ve refah içerisinde alışverişlerini gerçekleştirebilmeleri amacıyla Pazar yerinin çeşitli bölgelerine güvenlik kamera sistemi yerleştirildi.

BEKİLLİ 26.05.2021, 16:32 26.05.2021, 16:47
İlçenin Pazar Yerine Kamera Yerleştirildi

HABERDENİZLİ.COM

Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban Bekilli Belediyesi tarafından, ilçe halkının güvenli alışverişi için tedbir olarak salı günleri kurulan diğer günler ise otopark olarak kullanılan, bayramlarda kutlamalara ev sahipliği yapan, konser, düğün gibi çeşitli etkinliklerin yapıldığı, vatandaşımızın ihtiyaçlarına cevap verebilen çok amaçlı olarak hizmet veren pazar yerinde güvenlik amacı ve olası olumsuz olaylara karşı tedbir için kamera sistemi kurulduğunu dile getirdi.

Başkan Çoban, "Esnafımızın mallarının güvenliğinin sağlanmasına, halkımızın rahat ve huzur içinde alış verişlerini yapabilmesine imkan tanımış olacağız. Vatandaşlarımızın güvenli alışverişlerini sağlamak için Pazar yeri girişleri ve muhtelif yerlerinde hizmete giren  kameralarla 24 saat izlenebilecek ve kayıt altına alınabilecek. Kamera sistemiyle pazar yerinde yaşanabilecek her türlü olumsuz olaylara karşı önlem almış olacağız. Güvenlik kameraları pazaryerinde oluşabilecek hırsızlık, gasp olaylarında caydırıcı bir unsur oluşturması, muhtemel darp, gasp, hırsızlık ve benzeri durumlarda emniyet için delil ve görüntü almayı sağlaması bakımından da önem taşıyacak. Bekillimize  hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

 Kamera Yerleştirildi

 Kamera Yerleştirildi

Yorumlar (1)
Mustafa 5 ay önce
Sagolun başkanım Allah razı olsun