Gençlerden Hafriyat Kamyonunda Konser

Denizli’nin Bekilli İlçesinde Bayramın 1. Günü Bekillili gençler tarafından halka konser verildi. Konser sahnesinin ise hafriyat kamyonu olması herkesin ilgisini çekti ve şaşırttı.

BEKİLLİ 29.06.2017, 10:25 29.06.2017, 13:01
Gençlerden Hafriyat Kamyonunda Konser

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Bekilli İlçesinde Bayramın 1. Günü Bekillili sanatçılar tarafından kendi imkanları ve Bekilli Belediyesinin imkanları ile birlikte hafriyat kamyonunda konser verdiler. Konsere Bekillili vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Konserde sahne alan gençler; Berkay Alpaslan, Burak Dalay, Ferhat Kara, Gökhan Bayram ve Gökhan Mankır Bekilli halkını elinden geldiğince coşturdu ve farkındalık yaratmak için bayramda da konser verdiler.

Hafriyat kamyonu üstünde şarkılar, istek parçalar ve BeatBox performansı gerçekletirildi.

Bekilli Belediyesine desteği için teşekkür eden BeatBox performansçısı Gökhan Mankır, “Bekilli’de her zaman bu gibi faaliyetler olmadığından biz konser vererek Bekilli’ye bir değişiklik getirelim dedik. Bayramda daha önce yapılmayan bir konser gerçekleştirdik ve konserede azda olsa çok ta olsa katılım güzeldi. Belediyenin bizim için verdiği harfiyet kamyonu ise grubun adını koymakta ilham kaynağımız oldu ve Bekillili gençlerden oluşan müzik grubunun adını ‘Grup Kamyon’ koyduk. Benimle birlikte cesaret ederek yanımda olan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. İmkanlarımızın yettiğince Bekilli halkına konser vermeye çalıştık, herkesi eğlendirebildiysek ne mutlu bize” İfadelerini kullandı.

Konser ise 21.00’da başladıktan sonra 24.00’da sona erdi.

banner1640
Yorumlar (0)