banner1348

Denizli'nin En Genç Belediye Başkanı Aday Adayı

Denizli’de Mart yerel seçimleri yaklaştıkça aday adayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda adaylığını son duyuran isim CHP Bekilli İlçe Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karapınar oldu.

Denizli'nin En Genç Belediye Başkanı Aday Adayı

HABERDENİZLİ.COM

Uzun süredir CHP’li Mustafa Başkafa’nın başkanlık ettiği ilçede adaylığını açıklayan İsmail Karapınar, bunu ilk önce sosyal medya üzerinden duyurdu.

29 yaşındaki Karapınar yola ‘Geç değil, Genç Olsun’ sloganıyla çıktı.

Karapınar yaptığı paylaşımda,Bekilli Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu bugün itibariyle ilçe başkanlığımıza yaptım. Bir genç olarak elimi taşın altına koydum ve tüm fedakarlığı göstermeye hazırım. Belediye Başkan aday adaylığımı açıklamam dolayısıyla; arayarak, mesaj atarak, yanımda bulunarak, adeta sabaha dek evimi boş bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen tüm dostlara çok çok teşekkür ederim. Yine arayarak desteklerini esirgemeyen; ilçemizdeki çeşitli siyasi partilere mensup kişilere, sivil toplum kuruluşları üyelerine ve muhtarlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ederim. Bugün baktığım gözlerdeki gördüğüm ışık umutlarımı hayli hayli katlıyor” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER