Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katılım sağladığı Olağan Yönetim Kurulu toplantısında Başkan Güngör Ak Parti’nin belediyecilik anlayışına değindi. Başkan Güngör yaptığı açıklamada “Ak Parti’nin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, değişim, gönüllere dokunma ve tevazu sahibi olmak önceliklidir” dedi.

Başkan Güngör “AK Parti Hem İktidarda Hem De Yerel Yönetimlerde Halkın Takdirini Kazandı”

Başkan Güngör ve yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği toplantıda Denizli’de yapılan çalışmalar istişare edildi. Toplantı boyunca Ak Parti’nin belediyecilik anlayışına değinen Başkan Güngör yaptığı konuşmada “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Parti’nin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, yatırım,gönüllere dokunma ve tevazu sahibi olmak önceliklidir. Ak Parti her zaman olduğu gibi şimdi de vatandaşların talep ve beklentilerine hizmet üretmeye devam ediyor. Denizli’de Belediye Başkanlarımız yenilikçi olmaya, kentte kalkınmayı sağlayacak yatırımları teşvik etmeye devam ediyor. AK Parti hem iktidarda hem de yerel yönetimlerde halkın takdirini kazandı. Bu durum belediyecilik konusunda kendisine yönelik toplumsal beklentileri yüksek tuttu. Bu anlamda Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan Başarılı çalışmaların karşılığını birbirinden değerli onlarca ödüllerle taçlandırdı.  Bize 20 yıl önce iktidar kapısını açan ve 20 yıl boyunca iktidarda tutan da yerel yönetimlerdeki üstün gayretimiz, hizmetlerimiz ve başarılarımız olmuştur” dedi.

Başkan Güngör “Gönülden Yapılan Her İş Bereketlenir”

Başkan Güngör yaptığı açıklamada Ak Parti’nin son 20 yılda hayata geçirdiği reformlarla mahalli idarelerin gücünü ve hizmet kabiliyetini daha da arttırdığını belirterek “Vatandaşların hayatına dokunan hizmetlerin en önemli kısmını hala AK Parti belediyeleri yürütüyor. Denizli’de olduğu gibi Türkiye’de de vatandaşlarımız belediyelerden sadece rutin işlerinin görülmesini değil, kendisine kıymet verilmesini, saygı duyulmasını da bekliyor. Bu kapsamda Belediyelerimizin ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarına inancımız tam. Vatandaşlarımız telefon açtığında muhatap bulmayı, soru sorduğunda cevap almayı, bir sıkıntısını ilettiğinde çözülmesini, kısa vadede çözülmezse bile en azından ilgilenilmesini arzu ediyor. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Gönül belediyeciliği derken bizler böyle bir anlayışı kast ediyoruz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki gönülden yapılan her iş bereketlenir, isteksiz yapılan bir işin kimseye faydası dokunmaz. 2023 seçimlerine kadar safları sık, dava ateşini diri tutarak çalışmalarımızı değerlendirmeye ve yol haritamızı belirlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Görenler Denizli’ye Hayran Kalıyor”

Denizli’de yaptığı çalışmalar ile vatandaştan büyük takdir toplayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkürlerini ileten Başkan Güngör, “Denizli’ye yaptığı hizmetlerden dolayı Başkanımız ile gurur duyuyoruz. Başkanımız yaptığı çalışmalar ile Denizli’yi güzel, temiz, bakımlı bir şehir haline getirerek vatandaşın hizmetine sundu. Tarım, sanayi, turizm şehri Denizli, Türkiye’nin örnek illerinden biri haline geldi. Şehre gelenler Altyapı, üstyapı yatırımlarına, alt geçitlere, meydanlara, yollara, kayak merkezine, teleferiğe, hayran kalıyor. Vatandaşımızın gönlünde taht kuran Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan’a verdiği hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerini kullandı.

Başkan Güngör Ak Parti Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Konuştu-1Başkan Güngör Ak Parti Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Konuştu