banner1348

Vali Karahan'dan Baklan'a Ziyaret

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Denizli'nin Baklan ilçesine gitti.

Vali Karahan'dan Baklan'a Ziyaret

HABERDENİZLİ.COM

İlk olarak Baklan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Denizli Valisi Hasan Karahan, burada Kaymakam Onur Yeniay, Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Yeniay’dan Baklan ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Baklan Belediyesine geçen Denizli Valisi Hasan Karahan burada Baklan İlçe Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ve belediye personeli tarafından karşılandı. Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ziyarette Vali Karahan'a belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Vali Karahan, son olarak 13. yüzyılın ortalarında, Denizli’nin Türkler tarafından fethi sırasında şehit düşen komutana ait olan Hüsamettin Gazi Türbesini ve Tekke Camii’ni ziyaret ederek, devam eden restorasyon çalışmaları hakkında bilgi aldı

Baklan ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Denizli Valisi Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER