Babadağ’da Girişimcilik Ve Öğrenme Şenliği 

Babadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Girişimcilik ve Öğrenme Şenliği yapıldı. Kaymakamlık, belediye başkanlığı ve sivil toplum kuruluşlarının destek verdiği şenliğe öğrencilerin yanı sıra yöre halkı da büyük ilgi gösterdi.

BABADAĞ 01.05.2019, 10:51
Babadağ’da Girişimcilik Ve Öğrenme Şenliği 
banner1621

HABERDENİZLİ.COM

Babadağ Çarşı Meydanı’nda gerçekleştirilen şenlik tam bir festival havasında geçti. Şenlik boyunca öğrencilere ve katılımcılara ebru yapımı, el sanatları, aşçı yardımcılığı, sabun üretimi, giyim, dokuma, kumaş boyama ,robotik kodlama, ilk yardım uygulamaları öğretildi. 
Şenlikte mehteran takımı gösterisi, halk oyunları, palyaçolar, geri dönüşüm defilesi ve öğrencilerin oluşturduğu Gençlik Orkestrası ile büyük bir ilgi gördü. Örgün ve yaygın eğitim kurumlarının işbirliği ile gerçekleşen Girişimcilik ve Öğrenme Şenliği’nde ayrıca açılan stantlarda Babadağlı kadınların ve  kursiyerlerin el işi ürünleri de sergilendi.

Babadağ’da Girişimcilik Ve Öğrenme Şenliği Babadağ’da Girişimcilik Ve Öğrenme Şenliği Babadağ’da Girişimcilik Ve Öğrenme Şenliği 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)