banner1348

Yiğit Alp’ten dünden beri haber alınamıyor

Dün sabah saatlerinde dedesinin dükkanından  çıkıp bir daha geri dönmeyen Yiğit Alp Özdemir’den (13) haber alınamıyor. Ailesi her yerde yiğit Alp’i ararken görenlerin mutlaka polis ekiplerine veya kendilerine haber vermesini istiyor.

Yiğit Alp’ten dünden beri haber alınamıyor
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde ailesiyle beraber yaşayan Yiğit Alp Özdemir,(13)  babası şehirlerarası otobüs şoförlüğü yaptığı için dedesinin yanında vakit geçiriyor. Dün sabah saatlerinden  dedesiyle beraber birinci sanayide bulunan dükkana giden Yiğit Alp, kısa süre sonra internet kafeye gidiyor. Dedesi Yiğit Alp’i dükkanda göremeyince İnternet kafeye giderek torununu dükkana geri getiriyor. Babasının yolda olduğunu ve kısa süre içinde Denizli’ye geleceğini söyleyen Dede, Yiğit Alp’e “Uslu durmasını dükkandan bir yere ayrılmamasını” söylüyor. Dükkanda durmadığı için babasının kendisine kızacağını düşünen Yiğit Alp, telefonunu ve cebindeki paraları dükkana bırakarak ayrılıyor.  Yiğit Alp’ten  o saatten beri haber alınamıyor. Yiğit Alp akşam eve gelmeyince durumu polis ekiplerine haber veren aile, dün akşamdan bu yana O’nu arıyor. Yiğit Alp’in dükkandan ayrıldıktan sonra Delikli Çınar Meydanı yakınlarında bir internet kafede, akşam saatlerinde ise dedesinin oturduğu Pınarkent Mahallesinde  gören bazı vatandaşlar durumu ailesine haber verdi. Fakat Yiğit Alp’in geceyi nerede geçirdiği henüz bilinmiyor. Ailesi Yiğit Alp için endişelenirken bir an önce bulunması için vatandaşlardan yardım istiyor.

Yiğit Alp’in 1 metre 70 santimetre boyunda olduğunu söyleyen Baba Ahmet Özdemir, “ince uzun bir yapıya sahip, en belirgin özelliği iki kaşının arasında  bir yara izi var. Kaybolduğunda üzerinde şort ve tişört varmış. Paylaştığımız fotoğraf geçen sene çekilmiş bir fotoğraf. Güncel fotoğrafı olmadığı için bunu paylaştık fakat fotoğrafı görenler mutlaka tanıyacaktır.” İfadelerini kullanıyor. 
Ailesi Yiğit Alp’i görenlerin mutlaka polis, jandarma veya “0 543 626 24 09” telefona bilgi vermesini istiyor.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2017, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER