Restaurantı Kurşunladılar Müşteriler Panik Yaşadı

Denizli’ye bağlı Pamukkale ilçesinde bir restaurant müşterilerin içeride olduğu sırada kurşunlandı. Olayda müşteriler büyük panik yaşarken mekanda hasar oluştu.

Restaurantı Kurşunladılar Müşteriler Panik Yaşadı

Alınan bilgiye göre, Denizli'ye bağlı Pamukkale ilçesi İncilipınar Mahallesi’nde bulunan bir restaurant Cumartesi gecesi saat 22.30 sırasında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce otomobilden pompalı tüfekle ateş açıldı.

Restaurantta bulunan müşteriler bir anda panikledi, yere yatarak serseri kurşunlardan kendilerini korumaya çalıştı. 3 el ateş eden saldırganlar, plakası alınamayan otomobille olay yerinden hızla uzaklaştı. Olayın şokunu atlatmaya çalışan vatandaşlar, kendilerini korkuyla dışarı attı.

Olayda kurşunların isabet etmesiyle dükkanın camı kırılırken olayda hiç kimse yaralanmadı. Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çevrede geniş güvenlik tedbiri alan ekipler, boş kovanları toplayarak, silahlı saldırganların peşine düştü.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 16:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
E. Y.
E. Y. - 3 ay Önce

Ben oraya yakın bir yerde oturuyorum. Gayrimeşru işler yapılıyor o mekânda olacağı buydu demek ki birinin canını yaktılar. Gündüz 00.00 a kadar restoran, 00.00 dan sonra perdelerini kapatıyorlar neden acaba sabah yedi buçuk ta işe giderken içeride insanlar oluyor. Demek ki ya kumar oynatılıyor yada kadın pazarlanıyor yoksa neden perdelerini kapatıyorlar.
Tamamen kendi düşüncelerim.

SIRADAKİ HABER