Para İstedi Vermeyince Bıçakladı

Denizli'de Pamukkale İlçesi Fesleğen Mahallesinde yaşlı bir adamın yolunu kesen 14-15 yaşlarındaki bir genç, yaşlı adamdan para ve sigara istedi. Saat 13 sıralarında 1055 Sokak üzerinde meydana gelen olayda uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen genç, kendisine para ve sigara vermeyen yaşlı adamı bacağından bıçaklayarak kaçtı. Polis, kaçan genci yakınlarda bulunan caminin tuvaletinde yakaladı.

ASAYİŞ 20.09.2020, 21:20
Para İstedi Vermeyince Bıçakladı
banner1641

Olay, Pamukkale ilçesi Fesleğen Mahallesi 1055 Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre saat 13 sıralarında 14-15 yaşlarındaki ismi öğrenilemeyen bir genç, sokak üzerinde yürüyen 65 yaşlarındaki ismi öğrenilemeyen yaşlı adamın yolunu kesti. Yaşlı adamdan sigara ve para isteyen gence, yaşlı adam hayır deyince genç çıldırdı.

POLİS TUVALETTE YAKALADI

Yaşlı adamı bacağından bıçaklayan genç, çevredekilerin de etkisiyle kaçtı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri yaşlı adamı kontrol ederken, polis eşkali alınan genci, yakınlarda bir caminin tuvaletinde yakaladı. Zanlı, gözaltına alınırken gencin uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edildi. Yaşlı adam ise yaşadığı olayın şokunu etkisini uzun süre atamadı.


 Kaynak:denizli24haber

banner1640
Yorumlar (0)