banner1348

Oto hırsızı kameralara yakalandı

Denizli’de vatandaşların araçlarına ve evlerine kendilerinmiş gibi giren hırsızlar, zaman zaman güvenlik kameralarına yakalanıyor. Geçtiğimiz Pazar günü Pelitlibağ’da bir araca giren hırsızın tavır ve davranışları bu kadarına da pes dedirtti. Rahat tavirlarıyla dikkat çeken hırsız polis tarafından aranıyor. 

Denizli’de araç sahiplerinin korkulu rüyası haline gelen araç hırsızlarının rahat tavırları zaman zaman güvenlik kameralarına yansıyor. Geçtiğimiz Pazar günü saat 06.30 sıralarında Pamukalle’nin Pelitlibağ Mahallesi, 1117 sokakta İsmail K.’ya ait   20 DU 888 plakalı aracı gözüne kesitren bir hırsız,  güvenlik kameralarına yakalandı. Önce aracın sağ ön kapı camını sert bircisimle kıran hırsız, daha sonra araca girerek aracın amfi teyp ve ruhsatını çalıyor.  Yaklaşık olarak 4 dakika süren hırsızlığın ardından hırsız, çok rahat bir şekilde aracın kapısını kapatarak çaldığı malzemelerle olay yerinden uzaklaşıyor. Ancak hırsızın farketmediği güvenlik kameraları, hırsızlık anını saniye saniye kaydediyor. Hatta hırsızlığın ardından güvenlik kameralarının önünden geçen kişinin eşkali tüm detayıyla belli oluyor. 
Aracına hırsız girdiğini birkaç saat sonra fark eden  İsmail K. ise olayı hemen polis ekiplerine haber veriyor. Aracı park ettiği sokakta bulunan güvenlik kameralarını da polise teslim eden araç sahibi hırsızın bir an önce yakalanmasını istiyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER