Müşteri Kafe Sahibine Silah Çekti

Denizli’de kafede hesap yüzünden işletmeciyle müşteri arasında tartışma çıktı. Müşterinin işletmeciye silah çektiği olayı polis sonlandırdı. Olay yerine gelen ekipler, silahlı müşteri ile işletmeciyi ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.

Müşteri Kafe Sahibine Silah Çekti

HABERDENİZLİ.COM

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre mahallede bulunan bir kafeye gelen müşteriye işyeri sahibi hesap götürdü. Bir gün önce de aynı kafeye gelen ancak hesap ödemediği iddia edilen müşteri, hesabın istenmesi üzerine çılgına döndü. Bir anda olay büyüdü. İşyerinden çıkan müşteri, iş yerini sahibini dışarıya çağırdı. Ne olduysa da bundan sonra oldu.

BELİNDEKİ SİLAHI ÇEKTİ

İşyeri sahibini dışarıya çağıran müşteri belindeki silahı çıkararak işyeri sahibine çevirdi. Zanlının elindeki silahı gören vatandaşlar ve kafe çalışanları silahı almak için çaba gösterdi. Olay bir yandan da polis ekiplerine ihbar edildi.

BİR ANLIK DALGINLIKTAN YARARLANDI

Zanlının bir anlık dalgınlığından yararlanan kafe çalışanı, silahı elinden almayı başardı. Vatandaşlar da saldırganı tutmaya çalıştı. Tam o sırada polis ekipleri olay yerine geldi. Ekipler, hem silah çeken zanlıyı hem de işletme sahibini ifadesini almak için polis karakoluna götürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER