Kaza Yapan Araç Askıda Kaldı

Denizli’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kontrolden çıktı. Savrulan otomobil, YSE Kavşağında anayol ile tali yolu birbirinden ayıran duvarda asılı kaldı. Otomobilin ön tekerleklerinden birisi yerinden çıktı.

Kaza Yapan Araç Askıda Kaldı

HABERDENİZLİ.COM

Kaza, Denizli-Antalya karayolu Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Antalya yönüne doğru seyir halinde olan 20 AAZ 112 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktı. Bir süre savrulan otomobil, daha sonra YSE Kavşağı olarak bilinen noktada anayol ile tali yolu birbirinden ayıran duvarda asılı kaldı. Bir süre duvar üzerinde ilerleyen otomobilin sağ ön tekerleği çarpma sırasında yerinden fırladı.

ARACI GÖREN ŞAŞIRDI
Önce kimse kazanın nasıl olduğunu anlayamadı. Kazayı gören vatandaşlar hemen sürücünün yardımına koştu. Şok geçiren sürücüye ilk müdahaleyi de vatandaşlar yaptı. Kazada sürücü yara almadı.

1 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ
Kazanın olduğu yerin tam karşısında geçen hafta meydana gelen kazada bariyerlerin ok gibi saplandığı Osman Yüksel, hayatını kaybetmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER