Kan donduran ifadeler! ‘Kızımı kandırdılar’ 

Denizli’de kaybolup 5 gün sonra bulanan kız hastaneye tedaviye alındı. Olay sonrası 13 yaşındaki İran uyruklu kızın annesinin anlattıkları kan dondurdu. 

ASAYİŞ 26.10.2019, 13:46 27.10.2019, 21:46
Kan donduran ifadeler! ‘Kızımı kandırdılar’ 

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde annesi Marziyeh Maghsoodi (40) ile yaşayan ilkokul 7. Sınıf öğrencisi Kimiye Fekri Kohnesarı (13), 20 Ekim günü bir otomobile binerek evden ayrıldı. Kızından haber alamayan anne durumu polis ekiplerine bildirdi. Ekiplerin çalışması sonucu kız, Hacıkaplanlar Mahallesi’ndeki bir apartta bulundu ve ifadesinin ardından hastaneye götürüldü. Psikolojisi iyi olmadığı belirlenen kız burada tedaviye alındı. Öte yandan kızda herhangi bir darp izi olup olmadığı yapılan incelemelerin ardından beli olacak. 

Olayın ardından AynaHaber’e açıklamalarda bulunan Marziyeh Maghsoodi, kızının psikolojisinin iyi olmadığını ve apartta 20 yaşlarında bir erkekle kaldığını söyledi. Kızının İ.S. ve S.A. isimli erkekler ve F.K. ve M.K. imli iki kızla birlikte kaldığını ve bu şahıslar hakkına suç duyurusunda bulunduğunu ifade eden Maghsoodi, şahısların kızını kandırıp kullandıklarını iddia etti.

Olaya ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (0)