Kabukçu ailesi Denizli'de kaza geçirdi: 7 yaralı

Denizli'de Cankurtaran - Şahin Tepesi mevkisi olarak bulunan mevkisinde dün kaza meydana geldi. Kaza sonrası 20 Y 3794 plakalı otomobilin Serinhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Kabukçu’ya ait olduğu öğrenildi.

Kabukçu ailesi Denizli'de kaza geçirdi: 7 yaralı

HABERDENİZLİ.COM

Akşam saatlerinde Cankurtaran Yolu Şahin Tepesi olarak bilinen noktada meydana gelen trafik kazasında 20 VD 733 plakalı kapalı kasa ticari araç ile 20 Y 3794 plakalı otomobil çarpışmış, meydana gelen üzücü kaza sonrası 7 kişi yaralanmıştı.

Kaza sonrası 20 Y 3794 plakalı otomobilin Serinhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Kabukçu’ya ait olduğu öğrenildi.

Kabukçu’nun kendisine ait ve kullandığı otomobil de eşi Aynur Kabukçu, 2 çocukları ve Kayınvalidesi bulunduğu öğrenildi.

Meydana gelen üzücü kaza sonrası yaralılar çeşitli hastaneler de tedavi altına alınmıştı. Hastanelerden tüm yaralı ailelerini ve yakınlarını sevindiren haber geldi ve tüm yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Serinhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Kabukçu ve ailesinin de sağlık durumunun iyi olduğu ve yapılan tedavi sonrası gece yarısında taburcu edilerek evlerine gönderildiği öğrenildi. Bu haber Serinhisar’daki öğrenciler ve öğretmenler tarafından sevinçle karşılandı.

Kaynak: Acıpayam Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER