banner1348

Hurdacı Çekiçle Saldırdı, Motorcuyu Kaskı Kurtardı

Denizli'de trafikte yaşanan olayda hurda toplayıcısı ile motorcu arasında tartışma kavgaya dönüştü. İddiaya göre, hurdacı çekiçle motorcunun kafasına vurdu. Motorcuyu kaskı kurtardı.

Hurdacı Çekiçle Saldırdı, Motorcuyu Kaskı Kurtardı

Edinilen bilgiye göre, Denizli'ye bağlı Merkezefendi ilçesi Sırakapılar Mahallesi Saltak caddesi üzerinde yaşanan olayda; 1522 sokaktan Saltak caddesine çıkan, arkasında römorku olan motorlu hurda toplayıcı ile başka bir motor sürücüsü aynı anda Doktorlar Caddesi istikametine dönmek isteyince tartışma çıktı.

Kısa sürece kavgaya dönüşen tartışma sonucu, motorunda bulundurduğu çekiç ile kasklı motorcuya saldıran hurda toplayıcı, çekiçle diğer motorcunun kaskına vurdu. Motorcu kafasına aldığı çekiç darbesiyle yere düştü. Hızlı gelişen olayda kavga edenleri çevredeki vatandaşlar ayırdı. 

Saltak Caddesi üzerinde meydana gelen kavgaya trafik ekipleri müdahale etti. Kafasına çekiç darbesi alan motorcu, şikayetçi olmak istediğini fakat babasının kalp ameliyatı olduğundan dolayı hastaneye yetişmesi gerektiğini vaktinin olmadığını belirtip şikayetçi olmadı. 

Kaskı olmayan hurda toplayıcısı, motorcunun kafasına vurduğu çekiç ile birlikte yoluna devam etti.

Vatandaş, "Hurdacı motorcuya çekiçle saldırdı kaskı olmasa kafası yarılacaktı, polis en azından suç aletini alabilirdi." dedi.

Hurdacı Çekiçle Saldırdı, Motorcuyu Kaskı Kurtardı

Hurdacı Çekiçle Saldırdı, Motorcuyu Kaskı Kurtardı

haberdenizli.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdi ibrahim
abdi ibrahim - 3 ay Önce

illa şikayetci olmasına gerek varmı.çekici silah olarak kullanmış ve öldürmeye teşebbüs etmiş.kafaya vurmuş.kamu davası açılmalı

SIRADAKİ HABER