Honaz Tünelinde Son Gelişme

Denizli Valisi Hasan Karahan Honaz’ı ziyaret etti. Yapımına devam eden Honaz Tünelinde incelemelerde bulunan Karahan, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Honaz Tünelinde Son Gelişme

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Honaz İlçe ziyareti kapsamında İlk olarak Honaz Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Karahan, burada Kaymakam Zafer Öz ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali, Kaymakam Zafer Öz’den ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Honaz Belediyesi’ne geçen Vali Karahan, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’ndan belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Karahan son olarak da Ankara, İzmir, Aydın güzergâhını Antalya, Muğla Karayoluna bağlayacak olan çevre yolu üzerindeki Honaz Tünellerinde incelemelerde bulundu. Valimiz Hasan Karahan şantiye binasında düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı.

Toplantıda Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Yol Yapım Baş Müh. Alparslan Eşlik, Valimiz Hasan Karahan’a çalışmalar hakkında haritalar üzerinde bilgi verdi. Eşlik, sol tüpte 2.264 metre, sağ tüpte ise 2.018 metre olmak üzere toplamda 4283 metre ilerleme sağladıklarını ve kalan tünel uzunluğunun ise toplamda 783 metre olduğunu kaydetti.

Toplantıda ayrıca; Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Yol Yapım Baş Müh. Alparslan Eşlik, ve yüklenici firma temsilcileri de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER