GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİLER

Denizli’de kızını 6'ıncı kattan attıktan sonra kendisi de balkondan atlayarak hayatına son veren anne ve 2,5 yaşındaki kızı toprağa verildi.

ASAYİŞ 11.10.2014, 10:25 11.10.2014, 10:26
GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİLER
Cuma gecesi İstiklal Mahallesi’nde meydana gelen olayda 7 katlı bir apartmanın 6'ıncı katından önce 3 yaşındaki kızı Asiye Öksüz’ü atan anne Feryal Öksüz, daha sonra kendisini boşluğa bırakarak intihar etmişti. Yaşanan olayın ardından hayatını kaybeden anne ve kızının cenazeleri Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morgundan alınarak Ulu Camii’ye getirildi. İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sırasında kadının kocası olan Emin Öksüz ve çiftin çocukları Osman Yasin’in oldukça bitkin oldukları gözlendi. Sevenlerinin gözyaşları döktüğü cenaze namazının ardından anne ve kızı Gümüşler Mezarlığı’na defnedildi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
İsmimi Vermek İstemiyorum 7 yıl önce
Canım arkadaşım, kardeşim; Osman Yasin tekrar başın sağolasın. Unutma. Biz hep senin yanındayız. Senin üzüntün bizim üzüntümüzdür. Senin derdin bizim derdimizdir. Annene ve kardeşine bol bol Duâ ediyorum. Bugün yine gittim mezarlarına. Duâ ettim. Sen de bol bol Duâ et. Canım kardeşim duâlarımız hep seninle...