EŞCİNSEL DOLANDIRICILIK

Denizli'de bu da mı oldu dedirtecek bir dolandırıcılık olayı yaşandı. Organize işleri aratmayacak olay ve yöntem ise şaşırttı. İncilipınar parkında bir genç, yaşlı bir adamın yanına eşcinsel olduğunu söyleyip ilişki teklifinde bulunarak yaklaştı. Uyanık dolandırıcının hemen arkasından gelen diğer 2 arkadaşı ise, kendilerine polis süsü verip, göz altına alırız tehdidiyle yaşlı adamın cüzdanındaki parayı alarak kaçtı.

ASAYİŞ 08.12.2014, 17:33 08.12.2014, 17:39
EŞCİNSEL DOLANDIRICILIK
Son dönemde özellikle yaşlı insanları hedef alan dolandırıcıların yeni metodu oldukça şaşırttı. Eşcinsel rolüyle dolandırıcılığa başladılar. İşte böyle bir konu geçtiğimiz gün Denizli'de yaşandı. İncilipınar Parkı'nda bir uyanık  eşcinsel rolüyle yaşlı bir adamı hedef aldı.  Dolandırıcı, yaşlı adamın yanına gelerek “Ben eşcinselim ve seninle ilişkiye girmek istiyorum” dedi. O sohbeti sürdürürken zanlıyla  ile birlikte hareket eden, kendisini polis olarak tanıtan diğer 2 şüphelide yaşlı adama "Utanmıyor musun" diyerek çıkıştı. Neye uğradığını şaşıran yaşlı adama "Yazıklar olsun...Çocuğun yaşındaki erkek çocukla ilişkiye  giriyorsun? Kimliğini ver, seni gözaltına alırız” diyerek yaşlı adamın cüzdanını kaptılar. 
Mağdurun cüzdanın içerisinden 200 TL parasını alan şüpheliler olay yerinden uzaklaştı. Durum karşısındaki şaşkınlığını atan adam ise hemen polise haber verdi. Polis aldığı eşkal doğrultusunda aramalara başladı. Kısa zamanda ise eşcinsel rölü yapan uyanık yakalandı. Adli makamlara sevk edilen zanlı tutuklanırken, kimlikleri tespit edilen diğer iki dolandırıcı aranıyor. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı az bulutlu