Denizli'den Çaldığı Ticari Taksi İle Antalya'da Çevirmede Yakalandı

Denizli’nin Merkezefendi İlçesinden çalınan ticari taksi saatler sonra Antalya Döşemealtında polis çevirmesinde bulundu. Taksiyi çalan 19 yaşındaki Ege... ve yanında bulunan 4 arkadaşı gözaltına alınırken, taksinin sahibi Şeref Acar aracını almak için Antalya'ya gitti.

ASAYİŞ 29.04.2021, 17:23 29.04.2021, 17:32
Denizli'den Çaldığı Ticari Taksi İle Antalya'da Çevirmede Yakalandı

Olay dün akşam saatlerinde Denizli'nin Merkezefendi İlçesinde meydana geldi. Kent merkezinden aldığı müşterisi ile Lise Caddesine giden taksi şoförü, müşterisinin yükü ağır olduğu için yardım etmek istedi. Müşterisinin Lise caddesinde bulunan Nizamiye karşısındaki binaya eşya taşınmasına yardım etmek için taksiden inen şoför döndüğünde taksiyi bulamadı.

Panik halinde aracını arayan şoför, emniyet güçlerine ve taksinin sahibine bilgi verirken, arama çalışmaları iki koldan devam etti.

SAATLERCE GEZDİKTEN SONRA ANTALYA'YA GİRMİŞ 

Gece boyu aranan taksi Antalya'nın Döşemealtı bölgesinde bulundu. Emniyet güçlerinin sokağa çıkma kısıtlamaları kapsamında yaptığı çevirmeye yakalanan Ege.... araçta bulunan 4 arkadaşı gözaltına alındı.

Ege.... ilk ifadesinde aracı çaldıktan sonra Denizli'de bir süre gezdiğini daha sonra Antalya geldiğini söyledi. Ege... ile 4 arkadaşının Döşemealtı Polis Karakolunda ç gözaltı süreci devam ederken, taksinin sahibi Şeref Acar aracını almak için Antalya'ya gitti.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Denizli'den Çaldığı Ticari Taksi İle Antalya'da Çevirmede Yakalandı

Kaynak: Aynahaber

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
15
açık