Denizli'de Uyuşturucu Ticareti Yapan 7 Kişi Tutuklandı

Denizli’de uyuşturucu tacirlerine yönelik olarak gerçekleştirilen 2 farklı operasyonda, yüklü miktarda uyuşturucuyla yakalanan 8 şüpheliden 7'si tutuklandı.

ASAYİŞ 20.12.2021, 15:34 20.12.2021, 15:57
Denizli'de Uyuşturucu Ticareti Yapan 7 Kişi Tutuklandı
banner1749

Denizli ili genelinde “Uyuşturucu Madde Suçlarıyla Mücadeleye” yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları değerlendirilen şahıs ve organizasyonların yakalanmasına yönelik 6 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 7 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda, satışa hazır vaziyette çok sayıda paketlenmiş uyuşturucu madde ele geçirildi. “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli makamlara sevk edilen şüphelilerden 6'sı tutuklandı.

Yapılan 2 operasyonda ise Denizli'ye uyuşturucu madde getirileceği ve satılacağı yönünde alınan istihbari bilgileri değerlendiren güvenlik güçleri, uyuşturucu madde sevki yaptığı tespit edilen yabancı uyruklu kadını otogara suçüstü yakaladı. 1 kilogram metamfetamin maddesi ile birlikte gözaltına alınan kadın, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Denizli'de Uyuşturucu Ticareti Yapan 7 Kişi Tutuklandı

Kaynak: İHA - DENİZLİ
Yorumlar (0)