Denizli’de Şafak Baskını!

Denizli Emniyet Müdürlüğü 7 adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yakalanan şahıslar gözaltına alındı.

ASAYİŞ 30.12.2020, 12:56 30.12.2020, 13:11
banner1641

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimatlar ile çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu madde getirdikleri ve Denizli’de sattıkları yönünde istihbari bilgiler alınması üzerine 2 aydır takip edilen gruba yönelik Özel Harekat Timlerinin katılımı ve Drone desteğiyle 7 adrese yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda; 2 şüpheli şahıs yakalandı.

Yapılan aramalarda; 589 adet Ecstasy Hap, 7 gram esrar maddesi, 10 gram sentetik kannabinoid maddesi, 1 adet pompalı tüfek ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak yakalanan 2 şüpheli şahıs ile daha önce Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan cezaevinde olan 1 şüpheli şahıs olmak üzere toplam 3 şüpheli şahıs hakkında adli makamlarca işlem yapıldı.

Yılbaşı öncesi çevre illerden Denizli'ye uyuşturucu madde getirileceği yönünde istihbari bilgiler alınması üzerine, uyuşturucu ticareti ve nakli yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda; 3 şüpheli şahıs ilimiz otogarında yakalanmış, şahısların üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramalarda; 178 gram Skunk Maddesi, uyuşturucu madde paketlemeye yarayan 2000 adet küçük kilitli poşet ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili olarak yakalanan 3 şüpheli şahıs hakkında adli makamlarca işlem yapıldı.

Denizli’de Şafak Baskını!

Denizli’de Şafak Baskını!

Denizli’de Şafak Baskını!

Denizli’de Şafak Baskını!

Denizli’de Şafak Baskını!

banner1640
Yorumlar (0)