Denizli'de Kaçakçılara Operasyon

Denizli Kaçakçılık ve Organize Suçlar ile Mücadele kapsamında Denizli'de operasyonlar gerçekleştirildi. Operasyonlar kapsamında kaçakçılar gözaltına alındı.

ASAYİŞ 21.06.2021, 17:39 21.06.2021, 18:23
Denizli'de Kaçakçılara Operasyon

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimatlar ile Kaçakçılık ve Organize Suçları; 14 - 20 Haziran tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde Emtia Kaçakçılığı ile her türlü kaçakçılığın önlenmesi amacıyla gerçekleştirilen operasyonda; 2 şüpheli şahıs yakalandı.

Şüphelilere ait araçta yapılan aramalarda 1017 Adet kaçak gözlük ele geçirilmiştir. Yakalanan şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu Kanun kapsamında adli makamlarca işlem yapıldı.

2 KAÇAKÇI TUTUKLANDI

Denizli genelinde kaçakçılık konuları ile ilgili olarak hakkında Yakalama emri bulunan ve aranan şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde; Resmi Belgede Sahtecilik suçundan 2 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanmış, çıkartıldığı adli makamlarca tutuklandı. Tarihi Eser Kaçakçılığı suçundan 1 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanmış, çıkartıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Yorumlar (0)