Denizli'de JASAT'ın Radarına Giren Soluğu Cezaevinde Alıyor!

Denizli Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), son bir ay içerisinde faili meçhul cinayetleri çözdü. 150 ve 60 yıl ile aranan hatta kadın kılığında saklanan şüphelileri yakaladı. Uyuşturucu madde ticareti yapan zehir tacirlerinin üzerine gitti ve hırsızlık ile dolandırıcılık olaylarını çözerek mağdurların yüzlerini güldürerek şüpheli ve zanlıların üzerine kabus gibi çöktü.

ASAYİŞ 29.11.2019, 23:27 30.11.2019, 10:10
Denizli'de JASAT'ın Radarına Giren Soluğu Cezaevinde Alıyor!

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de JASAT’ın radarına giren, soluğu cezaevinde aldı. Suçla mücadele de çok başarılı işlere imza atan JASAT, son olarak Tavas İlçesinde özellikle eğlence mekanlarına giderek uyuşturucu ticari yapan 20 yaşındaki zehir taciri aslen Nazilli Nüfusuna kayıtlı İsmail T.’yi yakalayarak cezaevine gönderdi.

JASAT, Tavas İlçesinde hal ve hareketlerinden şüphelendiği 20 yaşındaki İsmail T.’yi takibe aldı. Kısa sürede şüphesinin boş olmadığını fark eden Jandarma Ekipleri İsmail T.’yi son işinde suçüstü yaparak üzerinde 60 adet excaty hap ile yakaladı.

Gözaltına alınan zehir taciri ifadesi alınmak üzere Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Burada ifadesi alınan ve işlemleri tamamlanan zehir taciri sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.

20 yaşındaki İsmail T. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu olayla JASAT bir olayı daha başarıyla sonuçlandırmış oldu.

Yorumlar (0)