Denizlide Hırsız Basketbol Potasını Çaldı

Merkezefendi ilçesi Gerzele mahallesinde çocukların oynaması için yapılan basket potası hırsız tarafından çalındı. Akıl almaz olay kameralara yansıdı.

ASAYİŞ 08.05.2022, 10:42 08.05.2022, 10:54

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde bulunan bir vatandaşın mahalledeki çocukların oynaması için evinin önüne koyduğu basketbol potasına göz diken hırsız, potayı saniyeler içinde parçalara ayırıp söktükten sonra motosikletinin arkasına atıkları anlar kameraya yakalandı.

Olay, Merkezefendi ilçesine bağlı Gerzele Mahallesi 428. Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, K.G. isimli bir vatandaş, evinin önüne hem kendi çocukları hem de mahallenin çocukları oynayıp zaman geçirsin diye bir basketbol potası koydu. Bir süre sonra bu potaya göz koyan henüz kimliği belirsiz bir şahıs, gece yarısı herkesin uyuduğu bir saatte gelip basketbol potasını parçalara ayırıp söktükten sonra motosikletinin arkasına atıp gitti. Ev sahipleri sabah kalktıklarında evin önündeki basketbol potasını göremeyince şaşırdı kaldı. Hemen güvenlik kameralarına bakan K.S., basketbol potasının çalındığını gördü. Durumu fark eden vatandaş, olayı polis ekiplerine bildirdi. Ekipler, çalınan basketbol potası ile ilgili kaçan şüpheliler hakkında çalışma başlattı. Yaşanan o anlar ise güvenlik kamerasına kaydedilirken, koca potayı sessiz sedasız yerinden söküp çalan kişiye ise en büyük tepkiyi mahalleli çocuklar gösterdi.

Denizlide Hırsız Basketbol Potasını Çaldı

Denizlide Hırsız Basketbol Potasını Çaldı

Kaynak: İHA - DENİZLİ
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
19
parçalı az bulutlu