banner1496

banner1495

Denizli'de Yine Bir Yayaya Çarptılar

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Bağbaşı mahallesinde Yeniyol mevkiinde otomobil karşıdan karşıya geçmek isteyen yayaya çarptı. Çameli Güzelyurt Mahallesi'nden Halil İbrahim Oğlu 40 yaşındaki öğretmen Mehmet KAYA, trafik kazasında hayatını kaybetti.

ASAYİŞ 25.08.2016, 10:24 25.08.2016, 13:45
9373
Denizli'de Yine Bir Yayaya Çarptılar
(Özel Haber) Zekican Şenkaya

Edinilen bilgiye göre, Denizli'nin Pamukkale İlçesi Bağbaşı mahallesi Yeniyol olarak bilinen mevkiide sabah 08.00 sıralarında beyaz renkli özel bir otomobil karşıdan karşıya geçmekte olan yayaya çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaya 7 metre kadar sürüklendiği belirtildi. İhbar üzerine olay yerine kısa sürede sağlık ekiplerinin geldi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi kaza alanında yaptıktan sonra yaralı yayaya hastaneye kaldırıldı.

Yaralanının sağlık durumu hakkında henüz bilgi edinilemedi.

SON DAKİKA BİLGİLERİ

Kazada 40 yaşındaki öğretmen hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Denizli-Antalya karayolu Bağbaşı Mahallesi mevkisinde sabah saatlerinde hızlı seyrettiği belirtilen bir otomobil Hacı Halil Bektaş Ortaokulu Matematik Öğretmeni Mehmet Kaya’ya çarptı. Kaya’nın çarpmanın etkisiyle 7 metre kadar sürüklendiği öğrenildi. Olay yerine kısa sürede sağlık ekipleri Kaya’yı Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırdı. 40 yaşındaki öğretmen burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
 
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (2)
adsız 3 yıl önce
çarpan kişinin isminin verilmesi neye fayda olacak kimse bir kimseye kasti olarak çarpmaz ne olacak çarpana sövseniz assanız kesseniz. Bu sizde olabilirdiniz Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin
Çarpan kişi hakkında niye hiç bir bilgi yok 4 yıl önce
Çarpan kişi hakkında niye hiç bir bilgi yok