Denizli'de Yabancı Uyruklu İki Kadına Asitli Saldırı

Denizli’de Özbek uyruklu S.K. ile aslen Aydınlı olan Ö.G. arasında bir otelde çıkan tartışmada Ö.G., sevgilisi olduğu öğrenilen S.K. ile Kırgız uyruklu S.K.’ya asit fırlattı. Saldırı sonrası Özbek ve Kırgız uyruklu 2 kişi yaralanırken, kaçan zanlı ise Aydın’ın Nazilli ilçesindeki evinde yakalandı. 2 kişinin hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

ASAYİŞ 11.05.2022, 12:08
Denizli'de Yabancı Uyruklu İki Kadına Asitli Saldırı

Olay, Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt Mahallesi’nde bulunan bir otelde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre dün akşam saatlerinde Aydın’ın Nazilli ilçesinden gelen Ö.K., tatile gelen Özbekistan uyruklu sevgilisi S.K. ile Özbek uyruklu kadının arkadaşı Kırgızistan uyruklu arkadaşı S.K. ile otele yerleşti. İddiaya göre 44 yaşındaki zanlı ile sevgilisi S.K. arasında kavga çıktı. Telefon yüzünden çıktığı öğrenilen tartışmada Ö.G. Özbek ve Kırgız uyruklu 2 kişiye asit döktü. Saldırıda Özbek uyruklu S.K.’nın tüm vücudu yanarken, Kırgız uyruklu S.K’nın ise çeşitli yerlerinde yanıklar oluştu.

Olayın ardından zanlı kaçarken, 2 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Zanlı ise Nazilli’deki evinde gözaltına alındı. 2 kişinin hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
15
açık