banner1348

Denizli'de Silahlı Saldırı

Denizli bugün meydana gelen olayda, Umumi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Pamukkale ilçesinde bulunan binası, kimliği belirsiz şahıs veya şahıslar tarafından kurşunlandı. 

Denizli'de Silahlı Saldırı

Kurşunlanma olayı, Pamukkale ilçesi Pelitlibağ Mahallesi 1096. Sokak'ta sabah saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Denizli Umumi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi binasına kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından 5 el ateş edildi. Olayı duyan ya da gören olmazken, sabah saatlerinde kooperatife gelen üyeler, binanın camları ve kooperatife ait hafif ticari aracın kurşunladığını fark etti. Durumun haber verilmesi üzeri olay yerine gelen polis ekipleri, odanın kapısının önünde 3 tane boş kovan, odanın içerisinde ise 2 tane boş kovan buldu. Şahıs veya şahısların 5 el ateş ettiği, kurşunlardan ikisinin odanın camına, bir tanesinin ise odaya ait hafif ticari aracın ön kapı camlarına isabet ettiği, diğerlerinin isabet etmediği tespit edildi.

Denizli Manavlar ve Pazarcılar Odası olarak da kullanılan binanın kurşunlanmasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, kooperatif üyeleri kimlerin veya kimin yaptığı ya da niçin yapıldığı hakkında bir tahminlerinin olmadığını belirtti.

Olayın fail veya faillerinin yakalanması için polis çalışma başlattı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER