Denizli'de Restoran Olarak Kullanılan 2 Araç Kundaklandı

Denizli’de son yılların gözde yerlerinde biri olan Bozdağ Kayak Merkezi’nde restoran olarak kullanılan 2 midibüs kundaklandı.

Denizli'de Restoran Olarak Kullanılan 2 Araç Kundaklandı

Kundaklama olayı dün gece saatlerinde Denizli'nin Tavas ilçesine bağlı Nikfer Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre bölgede bulunan Bozdağ Kayak Merkezi yolu üzerinde bulunan Seyir Tepesi olarak bilinen mevkide restoran olarak kullanılan 2 midibüs, gece saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yandı.
İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen iki araçta kullanılamaz hale geldi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MAHALLELİ OLAYA TEPKİLİ

denizli bozdağ kayak merkezi araç kundaklama

Daha önce de bölgede kurulan çadır gibi malzemelerin tahrip edildiği mahallede vatandaşlar sorumluların bir an önce bulunması konusunda ısrarcı. Soysal medya üzerinden yapılan tepki açıklamalarında, “Nikfer Bozdağ Kayak Merkezinde Kış sezonunda bir küçük ailesine katkı sağlamak isteyen Nikferli Hemşehrilerimizin gelen misafirlere ağırladıkları ekmek tekneleri kimliği belirsiz kişi ve kişiler tarafından yakıldı, kundaklandı. Geçen haftalardan beri bir çok kardeşimizin yaptığı çadırlarının tahrip edildiği bilgileri almıştık. Tam islerin olacağı hafta sonunun gecesinde bu eylemin gerçekleşmesi manidar. Nikferli Hemşehrilerimize geçmiş olsun dileriz” denildi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243