banner1029

Denizli'de operasyon: 4 tutuklu

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Denizli'de uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Uyuşturucu madde ticareti yapan 12 şahıstan 4'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Denizli'de operasyon: 4 tutuklu
banner1262

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de uyuşturucu madde ticareti yapmaya çalışan şahıslarla ilgili alınan istihbari bilgiler emniyet ekipleri tarafından değerlendirildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphelilerinin yakalanmasına yönelik bir aparta baskın düzenlendi. İkamette yapılan aramada satışa hazır vaziyette paketlenmiş 33 gram metamfetamin maddesi ile 30 gram eroin maddesi bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınarak mahkemeye çıkartılan bir 1 şüpheli tutuklandı.

Hedefteki başka bir adreste yapılan operasyonda ise  2075 adet uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli hap ele geçirildi. Yakalanarak göz altına alınan olay şüphelisi 3 şahıs adli mercilere sevk edildi.

Yaptıkları ani baskınlarla uyuşturucu tacirlerine ağır darbe vuran Narkotik ekiplerince uyuşturucu ile mücadeleye hız kesmeden devam etti. Denizli'nin farklı bölge ve güzergahlarında yürütülen devriye hizmetleri sırasında da uyuşturucu satıcıları görevlilerden kaçamadı. Şüpheli hareketler sergileyerek kaçmaya çalışan bir şahıs yakalandı. Şahsın üzerinde satışa hazır vaziyette paketlenmiş 21 adet ecstasy hap ve esrar maddesi bulundu. Gözaltına alınan uyuşturucu şüphelisi emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye çıkartıldı.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğügörevlilerince il merkezinde yürütülenbaşarılı çalışmalar neticesinde toplam 2075 adet reçeteye tabi hap, 36 adet ecstasy hap, 30 gram eroin maddesi, 31,45 gram esrar maddesi, 35 gram skunk maddesi, 33 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Uyuşturucu madde suçlarıyla ilgili 8 ayrı olayda toplam 19 şüpheli şahıs yakalandı. Uyuşturucu madde ticareti yapan 12 şahıstan 4'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241