banner1348

Denizli'de Kaybolan Kadın Ölü Bulundu

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi, Altındere Mahallesi’nde arazide kaybolan yaşlı kadın için yapılan ihbarı değerlendiren Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve AFAD ekipleri yaşlı kadının cesetini buldu.

Denizli'de Kaybolan Kadın Ölü Bulundu
banner1336
İddialara göre, 61 yaşlarında olduğu tahmin edilen Hatice Çimentepe isimli kişi koyunlarını otlatmak için ormanlık alana gitti. Uzun süre geriye dönmemesi sonrası yakınları yetkililerden yardım istedi. Hemen Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ve AFAD ekipleri ortaklaşa bir çalışma başlatarak yaşlı kadını engebeli arazilerde aramaya başladılar.

Arama çalışmasına mahalle sakinleri ve Çimentepe’nin yakınları da katıldı. Bir süre sonra arama çalışmaları sonuç verdi ve yaşlı kadına ulaşıldı. Fakat Çimentepe’nin hayatını kaybettiği anlaşıldı. Yaşlı kadın ekipler tarafından ormanlık alandan çıkarıldı ve ölüm sebebinin öğrenilmesi için Çimentepe’ye otopsi yapılmak üzere sağlık ekiplerine teslim edilerek hastaneye kaldırılmasını sağladı. Çimentepe’nin hayatını kaybettiği haberi mahalle de büyük üzüntü yaşanmasına sebep oldu.
Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER