Denizli'de kaybolan çocuktan 5 gündür haber alınamıyor

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Sümer mahallesinde oturan 15 yaşındaki İsmail Sarıca 5 gündür kayıp. Evden çıkıp giden çocuktan haber alınamıyor.

Denizli'de kaybolan çocuktan 5 gündür haber alınamıyor

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Sümer mahallesinde oturan N.U., ve oğlu 15 yaşındaki İsmail Sarıca annesi işteyken (06.05.2017 tarihinde) 5 gün önce bavulunu toplayıp evden apar topar çıktı. En son Sümer Mahallesi'nde görülen 15 yaşındaki genç çocuk İsmail Sarıca'dan 5 gündür haber alınamıyor. İddiaya göre, Anne N.U., ile babasının ayrı olduğu bilgisine ulaşılan eski karı-koca'nın oğlu İsmail Sarıca, Denizli'de kötü arkadaşlarıyla takıldığı için anne, oğlunu babasının yanına yollamak istemesi sonucu çocuğun evden kaçtığı iddia edildi.

N.U.,"Oğlum evden bavulunu toplayıp gittiği sırada ben işteydim. Geldiğimde evde bavulu ve bazı eşyaları yoktu. Kaçtığının farkına varır varmaz hemen polis ekiplerine haber verdim. Oğlumundan 5 gündür haber alamıyorum çok endişeleniyorum. Denizli'de bulunan kötü arkadaşlarından uzak durması için babasının yanına yollayacaktım ama oğlum babasına gitmemek için evden kaçtı." ifadelerini kullandı.

Oğlumu İsmail Sarıca'yı gören kişiler 155'i arasın veya bana bu irtibat numarasından ulaşabilirler: 0 545 935 59 64

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243