Denizli'de İntihar

Denizli'de Pamukkale İlçesi, Bağbaşı-Zeytinköy Mahallesinde bugün meydana gelen intihar yürekleri sızlattı. 40 yaşında olduğu belirtilen Tayfun A. hayatına son verdi.

ASAYİŞ 26.11.2017, 19:47
Denizli'de İntihar
banner1665

Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Bağbaşı Zeytinköy mahallesinde 40 yaşındaki Tayfun A. isimli şahıs, yapımı devam eden bir inşaat ve kazı alanına girdi. Tepeye doğru çıkan Altundal’ı görenler önce inşaatı izlemeye geldiği tahmin edilen şahıs, daha sonra güvenlik şeridini geçip bir tepeciğin ucuna geldi. Durumu fark eden vatandaşlar aşağıdan yukarıya doğru, ‘geri çekil, dur, yapma’ diye bağırmalarına rağmen 40 Yaşındaki Tayfun A. kendini boşluğa bıraktı ve temel olarak kazılan alana sert bir şekilde düştü. Yaşananları korku dolu gözlerle izleyen ve şahit olan vatandaşlar üzerindeki şoku atlattıktan sonra hemen Polis ve Sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları inceleme de Tayfun A.’nın düştüğü noktada hayatını kaybettiğini belirledi. Emniyet Güçleri olayla ilgili soruşturma başlatırken Altundal’ın neden intihar ettiği ise gizemini korudu.

Haber : www.mericulukus.com

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)