Denizli'de Hareketli Saatler

Denizli'de dün gece 15 Temmuz Şehitler Meydanında asayiş uygulamasından kaçan şüpheli araç Akkonak mahallesinde yakalandı.

Denizli'de Hareketli Saatler

Denizli'de dün gece hareketli saatler yaşandı. Delikliçınar Meydanında gerçekleşen uygulama esnasında dur ihtarına uymayan araç film sahnelerini aratmayan kovalamaca sonrası Akkonak’ta kıstırılarak
durduruldu. Edinilen bilgilere göre, Delikliçınar Meydanında Asayiş ve Trafik ekipleri uygulama başlattı. Uygulama esnada emniyet güçleri içerisinde 2 kişi olan bir otomobili durdurmak istedi. Dur ihtarına uymayan otomobil sürücüsü, olay yerinden kaçmaya başlamasıyla kovalamaca başladı. 15 Temmuz Şehitler Meydanı (Delikliçınardan) başlayan kovalamaca Akkonak Mahallesinde son buldu. Araç içerisindeki bulunan H.G. ve D.D. Polisler tarafından otomobilden indirildirilerek gözaltına alındı. Olay yerinde gerçekleşen üst araması ve GBT sorgusunda H.G.’nin aranmasının olduğu ortaya çıktı. İki kişi ifadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürülürken, otomobil de emniyet otoparkına çekildi.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlaldı.

Kaynak: Meriçulukuş,tv

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Tek
Murat Tek - 1 yıl Önce

Doğukan Doğu ve Hüseyin Güngör bunlar

SIRADAKİ HABER