Denizli'de Dernek Görünümlü İşletmeye Operasyon: 2 Tutuklu

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Saraylar Mahallesi'nde Kanserle Mücadele Derneği görünümlü bir işyerinde yapılan aramada ise bir kısmı oyuncak peluş ayı içerisine gizlenmiş 82 ayrı paket halinde satışa hazır 69 gram eroin maddesi yakalandı.

Denizli'de Dernek Görünümlü İşletmeye Operasyon: 2 Tutuklu

HABERDENİZLİ.COM

Ramazan ayı ile birlikte Denizli genelindeki güvenlik tedbirlerini daha da sıkılaştıran Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri uyuşturucu madde suçlarıyla mücadelesine kararlılıkla devam ediyor.

Vatandaşın sahur saatlerine kadar yoğun olarak bulunduğu camiler, parklar, alışveriş merkezleri, çarşı ve diğer şehir merkezi bölgelerinde kontrollerini sürdüren narkotik ekipleri zehir tacirlerine göz açtırmadı.

Denizli merkezinde uygulanan güvenlik tedbirlerinin yanı sıra Denizli geliş-gidiş istikametindeki karayolları da ekiplerce denetim altına alındı.

OYUNCAK AYI İÇİNDE UYUŞTURUCU

OYUNCAK AYI İÇERSİNE GİZLEMİŞLER

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Saraylar Mahallesi’nde Kanserle Mücadele Derneği görünümlü bir işyerinde yapılan aramada ise bir kısmı oyuncak peluş ayı içerisine gizlenmiş 82 ayrı paket halinde satışa hazır 69 gram eroin maddesi yakalandı.

Dernek görünümlü işletmenin Denizli sorumlusu olduğu belirlenen ve suçüstü yakalanan şüpheli M.D. ve beraberindeki S.İ. mevcutlu olarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Mayıs ayının başından itibaren yürütülen başarılı çalışmalar neticesinde 88 adet ecstasy hap, 87 gram eroin maddesi, 1.740 gram esrar maddesi 13 gram metamfetamin maddesi ve 2 gram skunk maddesi ele geçirildi. Suçtan elde edildiği değerlendirilen yaklaşık 4.300 (dört bin iki üç yüz) TL haksız kazanca el konuldu.

Uyuşturucu madde kullanıcısı 54 şahıs hakkında yasal işlem yapıldı. Uyuşturucu madde ticareti suçu kapsamında adli mercilere sevk edilen 19 şüphelinin 17’si tutuklandı.

OYUNCAK AYI İÇİNDE UYUŞTURUCU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER