Çınar'da Patlamalar Korkuttu

Denizli'de bugün öğleden sonra meydana gelen olayda Sevgi Sokağı'nda patlama meydana geldi. Art arda duyulan patlamalar sokakta bomba paniği yaşanmasına neden oldu. 

Edinilen bilgiye göre Denizli'de Çınar'da kafelerin yoğun olduğu sevgi sokağında patlama sesleri duyuldu. Patlamayı duyan vatandaşlar arasında kısa süreli kaçışmalar yaşandı. Sevgi Sokağı'nda bulunan bir firmanın güvenlik kamerasına yansıyan olaydan insanların hızla olay yerinden kaçtıkları görüldü. Patlamaların asıl nedeni kısa sürede ortaya çıktı. Helyum gazlı uçan balon satan bir satıcının balonları art arda patlamaya başladığı, bunun da sokakta bomba paniği yaşanmasına neden olduğu belirtildi. Meydana gelen panikle birlikte kaçmaya çalışan vatandaşlardan yaralananlar oldu.

Patlamalar sonrası karışan Sevgi Sokağı'nda patlamadan etkilenen vatandaşların kulaklarından rahatsız olduğu ve hastaneye kaldırıldığı belirtildi. 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 21:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
engzoo
engzoo - 13 ay Önce

Helyum yanıcı bir gaz değildir. Denetimsizlikten ve yetersiz cezalardan dolayı üç kuruş ucuz olsun diye yanıcı (hidrojen, asetilen v.b.) gaz dolumu yaptıkları için oluyor büün bu balon kazaları.

SIRADAKİ HABER