BİR AİLE PARÇALANDI

Denizli’de bir annenin, önce üç yaşındaki çocuğunu ardından kendisini 6'ncı kattan aşağı atması bir aileyi parçaladı. Anne ve kızın cesedi otopsinin ardından Gümüşler Mezarlığı'na defin edilecek.

ASAYİŞ 10.10.2014, 11:50 10.10.2014, 12:04
BİR AİLE PARÇALANDI
Olay, gece saat 02:00 sıralarında İstiklal Mahallesi Manolya Kent Sitesi’nde meydana geldi. Psikolojik rahatsızlığı olduğu için hap kullandığı iddia edilen Feryal Öksüz (37), eşi uyuduğu sırada 3 yaşındaki kızı Asiye’yle balkona çıktı. Balkondan önce çocuğunu ardından kendisini aşağı atan Feryal Öksüz ve kızı hayatını kaybetti. Olayın ardından polis ekipleri incelemelerde bulunurken savcının yaptığı işlemlerin ardından Feryal Öksüz ve kızı Asiye Öksüz’ün cesetleri otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.
Emekli polis memuru olan ve eşi ile kızının öldüğünü dışarıdan gelen seslerden dolayı anlayan Emin Öksüz aşağıya koştu. Eşi ve kızının cansız bedeni ile karşılaşan Emin Öksüz uzun süre kendisine gelemedi. Diğer aile yakınları da olay yerine gelirken, bazı kadınların sinir krizi geçirdiği ve bayıldığı görüldü.
Anne ve kızının cenazelerinin yapılan otopsilerin ardından Gümüşler Mezarlığı’na defnedileceği kaydedildi.
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (2)
İsmimi Vermek İstemiyorum. 7 yıl önce
ALLAH Rahmet Eylesin! Mekanları Cennet olur İNŞALLAH!!!
İsmimi Vermek İstemiyorum 7 yıl önce
Canım arkadaşım, kardeşim; Osman Yasin tekrar başın sağolasın. Unutma. Biz hep senin yanındayız. Ben yanında olamasam bile Duâlarım seninle canım kardeşim. Annene ve kardeşine bol bol dua ediyorum. Bugün yine gittim mezarlarına. Duâ ettim. Sen de duâ et. Elimizden başka bir şey gelmiyor. :(