7. Kattan Düşen 19 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti

Denizli'nin Pamukkale ilçesi Pelitlibağ Mahallesinde meydana gelen olayda, bir vatandaş apartmanın 7. katından aşağıya düştü. A.Ç'nin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği belirtildi.

ASAYİŞ 16.05.2020, 23:13 19.05.2020, 11:50
7. Kattan Düşen 19 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti

Akşam saatlerinde Pelitlibağ mahallesinde meydana gelen acı olaydan haber geldi . 21.45 sıralarında Pelitlibağ Mahallesi Hürriyet Caddesinde bulunan bir apartmanın 7. katından düşen 19 yaşındaki A.Ç, Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edinilen bilgiye göre Denizli'nin Pamukkale ilçesi Pelitlibağ Mahallesi Hürriyet caddesinde bir binada meydana gelen olayda, arkadaşları ile görüşmek için evinden ayrılan 19 yaşındaki A.Ç. 21.30 sıralarında evine geldi.  Ailesi ile birlikte kaldığı öğrenilen A.Ç yarım saat sonrasında 7. kattaki evinin balkonundan düştü. Düştüğü esnada babası ve annesinin evde olduğu öğrenildi. Durumu fark eden komşuları hemen 112 acil servis ekiplerine ihbar etti. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler A.Ç.’nin olay yerinden ambulans ile hastaneye kaldırdı.

19 yaşındaki genç kaldırıldığı hastenede hayatını kaybetti. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)