Otomobil onarım ve bakım sektörünün önemli aktörlerinden birisi olan Auto King; Denizli’de yeni yönetimi ve yenilenen enerjisiyle hizmete başladı. Araç bakım-onarımında ve birçok hizmetiyle sektörde Türkiye’nin devleri arasında yer alan, tüm onarım işlemlerinde 2 yıl işçilik garantisiyle güven merkezli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Auto King, Ankara Bulvarı üzerindeki servis hizmetiyle Denizli’de birçok araç sahibinin çözüm noktası olacak. 

Denizli’de araç sahiplerine müjdeli haber geldi. Araç sahiplerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen, otomobil onarım ve bakım sektörünün Türkiye’de devi olan Auto King, Denizli’de yeni yönetimi ve yenilenen enerjisiyle kapılarını açtı. Auto King Denizli; Ankara Bulvarı üzerinde araç sahiplerine hizmete başladı. Auto King Denizli Otomotiv ortakları Şamil Şahin ve Semih Becer’in yönetiminde, konusunda uzman sertifikalı teknik ekip, uzman müşteri temsilcileri ve danışma kadrosuyla hizmet veren bu merkezden Denizli’de araç sahipleri, sorunlarına çözüm bulacak.  

SERVİS HİZMETİNDE YOK YOK

Araç sahiplerinin odak noktası olan Auto King Denizli, birçok dalda müşterilerine hizmet sunuyor. Mini Onarım,  Mekanik Onarım, Hasar Onarımı, Oto Bakım Koruma ve Mobil Parça Onarımı gibi  ana başlıklı hizmetlerinin adı altında onlarca hizmetiyle,  müşterilerini tüm ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm ortağı oluyor. 

Lüks Cip Dakikalar İçinde Hurdaya Döndü Lüks Cip Dakikalar İçinde Hurdaya Döndü

2 YIL GARANTİ SUNUYOR

Auto King, Türkiye’nin dört bir tarafında hizmet veren servislerinde tüm onarım işlemlerinde, 2 yıl işçilik garantisi vererek farklılığını ortaya koyuyor. AUTO KING, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sunduğu hizmetleriyle yüzde 99 müşteri memnuniyetine ulaşmış öncü kurum olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 

“DENİZLİ’DE OLMAKTAN MUTLUYUZ”

Auto King Denizli Servis Bayi Ortağı Şamil Şahin, Denizli’de olmaktan ve Denizli halkına hizmet vermekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimi Denizli halkımıza sunmaktan onur duyuyorum. Yenilenen enerjimizle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan ödün vermeksizin Denizli’de araç sahiplerinin çözüm noktası olacağız. Tecrübeli ve uzman ekibimizle; araç bakım, onarımında müşterimizin otomobiliyle ilgili tüm ihtiyaçlarını bu çatı altında karşılayacağız. Sunduğumuz hizmetlerin yelpazesinin geniş olması, parça onarımı, güçlü yedek parça ağımızla müşterimizin hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf etmesini sağlıyoruz. Ben tüm Denizli halkımızı hem bilgi almak, çayımızı içmek, araç bakım ve onarımında ihtiyaçlarını karşılamak için Auto King Denizli’ye bekliyoruz” dedi. 

Araç Sahiplerine Müjde! AUTO KİNG DENİZLİ KAPILARINI AÇTI

Araç Sahiplerine Müjde! AUTO KİNG DENİZLİ KAPILARINI AÇTI

Araç Sahiplerine Müjde! AUTO KİNG DENİZLİ KAPILARINI AÇTI

Araç Sahiplerine Müjde! AUTO KİNG DENİZLİ KAPILARINI AÇTI

Araç Sahiplerine Müjde! AUTO KİNG DENİZLİ KAPILARINI AÇTI

Araç Sahiplerine Müjde! AUTO KİNG DENİZLİ KAPILARINI AÇTI