banner1348

Zeybekci Belediye Başkanlığına Kapılara Kapattı

Ekonomi bakanı Nihat Zeybekci, 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili adayı gösterilmemesinin ardından “Denizli’ye veya İzmir’e Belediye Başkanı olacak.” Şeklinde çıkan söylentilere son noktayı koydu. Zeybekci böyle bir niyetinin olmadığını fakat hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. 

Zeybekci Belediye Başkanlığına Kapılara Kapattı

HABERDENİZLİ.COM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazar günü Denizli’de düzenleyeceği miting öncesi AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nda bir basın toplantısı düzenleyen Ekonomi bakanı Nihat Zeybekci, basın mensuplarının sorularını cevapladı. 

CUMHURBAŞKANIMIZ 2002’DE TEKLİF ETTİ

24 Haziran seçimlerin milletvekili olmaması ile ilgili bir soruyu cevaplayan Zeybekci, “2002’de yapılan seçimlerde Cumhurbaşkanımızın bir teklifi olmuştu. O dönem işlerimizin yoğunluğu nedeniyle yerine getirememiştim. Ama 2004’tek yerel seçimlerden sonra Cumhurbaşkanımızın bize olan talimatlarına asla hayır demedik. Bu dönemde de gerçekleşen her şey o yöndedir. 24 Haziran’dan sonra bu can bu bedende oldukça, bu sevda durdukça, Denizli’den vatandaşlarımızın bize bu sevgisi oldukça ülkeme milletime pozisyonu ve makamı ne olursa olsun hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur.  Kenara çekileyim gibi bir düşüncem yoktur. Bunlarla ilgili kararı verecek olan sayın Cumhurbaşkanımızdır.” İfadelerini kullandı.

MEZARIMIN DENİZLİ’DE OLMASINI DİLİYORUM 

Denizli veya İzmir ile ilgili asla belediye başkanlığı yapmak gibi bir düşüncesin olmadığını belirten Zeybekci,  “2015’te 7 Haziran seçimlerinde de İzmir gündeme geldiğinde ben kabrimin Denizli’de olmasını tercih olmasını tercih ettiğimi söyledim.” diyerek sözlerine son verdi.


 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER