Teke, Pamukkale'de Gerçekleştirecekleri Projeleri Anlattı

Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, 68 mahalleyi içinde barındıran yaklaşık 350 bin nüfusa sahip Pamukkale'de gerçekleştirecekleri projeleri anlatarak, başta turizm olmak üzere tarım ve eğitime büyük yatırımlar yapacaklarını anlattı.

AK Parti 22.11.2018, 15:15
Teke, Pamukkale'de Gerçekleştirecekleri Projeleri Anlattı

HABERDENİZLİ.COM

"Hep birlikte yeni hedeflere" sloganıyla yola çıkan Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, seçim çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti'nin Pamukkale ilçesindeki mahalle başkanları ve vatandaşlarla görüşmesinin yanında mahalle muhtarları ile de bir araya gelen Mehmet Teke, Pamukkale'de gerçekleştirecekleri çalışmaları anlatıyor. "Sevdalısı olduğumuz ilçemiz için daha fazla neler yapabiliriz? Bunun için vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz" diyen Mehmet Teke, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi belediyecilik bizim için sadece hizmet kapısıdır. Pamukkale ilçemizin daha yaşanabilir, daha güzel bir ilçe olması için gece gündüz çalışacağız. Pamukkale'de yaşamak bir ayrıcalık olacak" dedi.

"Vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'ye kazandırdığı belediyecilik anlayışı ile hiç kimsenin yarışamayacağını ifade eden Mehmet Teke, şöyle konuştu: "Pamukkale ilçemizdeki 68 mahallemizde yaşayan 350 bin vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir. Dünya harikası ilçemizde başta turizm olmak üzere tarım ve eğitim alanında büyük çalışmalarımız olacak. Çiftçilerimiz ve turizmcilerimizle birlikte el ele gönül gönüle vereceğiz. Tarımsal üretimini yanında tarımsal sanayinin gelişmesi için üreticimiz ile birlikte işbirliğine gideceğiz. Özellikle Pamukkale Üniversitesi'nde eğitim gören gençlerimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına öncelik vereceğiz." 
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı az bulutlu