banner1348

 Sosyal medyada ‘Evet de gülümse’ rüzgârı

Referanduma günler kala AK Parti Denizli İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin başlattığı “gülen yüzlü evet” kampanyası oldu Sosyal medyada gündem oldu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin paylaşımıyla gündeme oturan kampanya, tüm Denizlilileri ve Türkiye’yi daha mutlu bir gelecek için 16 Nisan’da “EVET” demeye çağırıyor.

 Sosyal medyada ‘Evet de gülümse’ rüzgârı

Denizli “Evet” kampanyasıyla referandum öncesi sosyal medyada rekor kırmaya devam ediyor. AK Parti İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nce hazırlanan gülen yüzlü kampanya, Türkiye’nin gündemine oturdu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin hem düzenlediği basın toplantısıyla tanıtımını yaptığı, hem de Twitter’den paylaşımlarını başlattığı kampanya, tüm Denizli halkını ve Türkiye’yi daha mutlu bir gelecek için 16 Nisan’da ‘Evet’ demeye çağırıyor.

Sosyal medyada duyulmasıyla birlikte tüm Türkiye de gülen yüzlü evet kampanyasından söz etmeye başladı. Kampanya için kullanılan #EVETdeGülümse etiketi,Twitter’da Türkiye gündemine oturdu. Etiket kısa sürede tüm Türkiye’de birinci oldu.  

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER