Şahin Tin’den Ekonomik Saldırıya Karşı Birlik Çağrısı

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale İlçesi’nde 24. Kaledavaz Biber Festivali’ne katıldı. Milletvekili Şahin Tin burada yaptığı konuşmada ülke ekonomisine yönelik saldırılara karşı halkı birlik olmaya davet etti.

Şahin Tin’den Ekonomik Saldırıya Karşı Birlik Çağrısı

Haberdenizli.com
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 24. Kaledavaz Biber Festivali’ne katıldı. Burada stantları gezen, vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin, festivalin açılışında da bir konuşma yaptı. 

“Kale Hep Yanımızda Oldu”

Kale halkının her zaman AK Parti’nin yanında olduğunu söyleyen Milletvekili Şahin Tin, “Kale ilçemiz Denizli’de hep bizimle birlikte oldu. Kale de hak ettiğini aldı. Kaleli kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kale’ye güzel hizmetler getirildi. Bundan sonra da Kale ne istiyorsa vermeye devam edeceğiz. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz. Kale’nin çalışkan insanları, her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Kale biberi, tütünü, turizmi ile ekonomimize önemli katkılar sağlıyor. Kale ilçemiz büyümeye devam edecek. Biz de bu büyümeye elimizden gelen katkıyı sağlamayı sürdüreceğiz. Festivalin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. 

Şahin Tin’den Ekonomik Saldırıya Karşı Birlik Çağrısı

“Ekonomimize Saldırıyorlar”

Konuşmasında ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Tin, “Türkiye gerçekten çok sıkıntılı dönemlerden geçti. Son 5-6 yıldır her türlü kötülüğü yapmaya çalıştılar ve devam ediyorlar. Gezi olaylarıyla, yargı darbesiyle, medya darbesi ile bu ülkenin üzerinde oyunlar oynamak isteyenler çıktı. Ama sizlerin desteği ile bunların hepsi bertaraf edildi. 15 Temmuz darbe girişiminde de aynı oyunu oynamaya çalıştılar. Ama halkımız, kahramanca, yiğitçe, cesurca bir karşı duruş sergiledi, oyunları bozdu, FETÖ’cüleri yerle bir etti. Allah’ın izniyle, PKK’yı da, PYD’yi de DAEŞ’i de yok edeceğiz. Ve bu ülke refaha erecek. Bu bizim Türkiye olarak hakkımızdır. Allah’a şükür güçlü bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu ülkeyi en iyi noktaya getireceğiz, yükselteceğiz” dedi.

“Bir Olalım, Diri Olalım, İri Olalım”

Türkiye’nin yeni bir saldırı ile karşı karşıya olduğunu belirten Tin, “Şu anda ekonomik darbe girişiminde bulunuyorlar. Ekonomimizi bozmaya çalışıyorlar. Doları yükseltmek istiyorlar. Altını fahiş fiyatlara getirmek istiyorlar. Enflasyonu yükseltmek istiyorlar. Faizleri yükseltmek istiyorlar. İşte buna hep beraber, toplum olarak engel olmalıyız. Birlikte olacağız. Birliğimizi ve dirliğimizi kimseye bozdurtmayacağız. Allah’ın izniyle kimse de bozamayacak. Hep birlikte bunun da üstesinden geleceğiz. Bu belayı da savacağız. Amerika’sı da, batısı da, kuzeyi de, güneyi de, her nereden gelirse gelsin, bu saldırıları alt edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Hep birlikte bunu başaracağız. Yeter ki, biz sağlam duralım, inançlı olalım, işimizi en iyi şekilde yapalım. Bir olalım, diri olalım, iri olalım” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243